Onze contactgegevens

  • UZN
  • Park forum 1106
  • 5657 HK Eindhoven
  • 040 295 48 11
  • info@uzn.nl
  • www.uzn.nl
  • Inzenden facturen
  • administratie@uzn.nl
  • 17193493
  • BTW NL 8175.32.778 B01
  • Loonh. 8175.32.778.L01
  • Bank NL13RABO01140.85.110
  • G rekening NL49RABO09910.41.674

Heb je een vraag? Stel deze dan via onderstaand formulier of neem contact op met éen van onze werknemers.

Onze werknemers

Roland Zimmerman
  • Directeur
  • 06-15136361
  • roland@uzn.nl
Jan van Bokhoven
  • Vestigingsmanager
  • 06-55887735
  • jan@uzn.nl
Olga Hoovers
  • Senior intercedente
  • 06-29439794
  • olga@uzn.nl
Danique van Rijt
  • Intercedente
  • 06-11213825
  • danique@uzn.nl
Iris Aarts
  • Administratief medewerker en consulente ZZP
  • 040-2954811
  • fc@uzn.nl
Kim van Bokhoven
  • Consulente zorg
  • 06-42076188
  • kim@uzn.nl
Willem van Doren
  • Intercedent Centen voor Studenten
  • 06-46184106
  • willem@uzn.nl
Jimmy van de Donk
  • Consulent schoonmaak
  • 06-11202555
  • jimmy@uzn.nl
Nina Zeldenrust
  • Manager in orde en netheid
  • 040-2954811