Onze contactgegevens

  • UZN
  • Park Forum 1106
  • 5657 HK Eindhoven
  • 040 295 48 11
  • info@uzn.nl
  • www.uzn.nl
  • Inzenden facturen
  • administratie@uzn.nl
  • 17193493
  • BTW NL 8175.32.778 B01
  • Loonh. 8175.32.778.L01
  • Bank NL13RABO01140.85.110
  • G rekening NL49RABO09910.41.674

Heb je een vraag of klacht? Deel deze dan via onderstaand formulier of neem contact op met éen van onze werknemers.

    Onze werknemers

    Roland Zimmerman
    • Directeur
    • 06-15136361
    • roland@uzn.nl
    Olga Hoovers
    • Senior intercedente
    • 06-29439794
    • olga@uzn.nl
    Iris Aarts
    • Administratief medewerker en consulente ZZP
    • 040-2954811
    • fc@uzn.nl
    Danique van Rijt
    • Intercedente
    • 06-11213825
    • danique@uzn.nl
    Nina Zeldenrust
    • Manager in orde en netheid
    • 040-2954811
    Jimmy van de Donk
    • Consulent schoonmaak
    • 06-11202555
    • jimmy@uzn.nl
    Pim van Weegberg
    • Intercedent
    • 06-25316597
    • pim@uzn.nl
    Korbi Beyschlag
    • Financieel manager
    • 040-2954811
    • korbi@uzn.nl